Blíží se zápis žáků do 1. tříd ZŠ

LOVOSICE – V měsíci dubnu proběhne zápis žáků do 1. tříd ZŠ v Lovosicích pro školní rok 2018/2019 a to v termínu od 25. a 26. dubna 2018 od 14:00 do 17:00 hodin. Základní školu si rodiče mohou vybrat, nicméně v případě, že je o ZŠ větší zájem, musí ředitelka  dát přednost žákovi ze své spádové oblasti.

Školský obvod Základní školy Všehrdova tvoří ulice a náměstí: Všehrdova, Václavské náměstí, Přívozní, U Stadionu, Zámecká, Myslivecká, Kostelní, 8. května, Žižkova, Terezínská, Mírová, Husova, Prokopa Holého, Okružní, Nádražní, Obchodní, U Nadjezdu a Sadová.

Školský obvod Základní školy Antonína Baráka tvoří ulice: Dlouhá, Hluboká, Labská, Příčná, Barákova, Osvoboditelů, Palackého, Komenského, Tovární, Sady pionýrů, Školní, Zahradní, Třebenická, Siřejovická, Máchova, Vrchlického, Jungmannova, Jiráskova, Nerudova, Hálkova, Svatopluka Čecha, Purkyňova, Tylova, Polní a S. K. Neumana.

Školský obvod 1. Základní školy Lovosice tvoří ulice: Lhotecká, Lovošská, Ústecká, U Výtopny, Mánesova, Teplická, Pod Vinicí, Jaroslava Ježka, Leoše Janáčka, Sukova, Fibichova, Škroupova, Dvořákova, Smetanova, Víta Nejedlého, Kmochova, Zvonařova, Jabloňová alej, Vančurova, Wolkerova, Krátká, Karla Maličkého, Resslova, Vodní, 28. října, Lukavecká, Prosmycká, Technická, Švehlova a Turkova.

K zápisu se dostaví povinně oba rodiče s dětmi:

  • narozenými před 1. zářím 2012
  • které byly u zápisu již v roce 2017, ale byla jim odložena školní docházka.

Děti narozené po 1. září 2012 do 31. prosince 2012 se mohou dostavit (podle zájmu rodičů), ale přijaty budou po vyšetření školní zralosti.

Rodiče při zápisu předloží:

  • rodný list dítěte
  • rodné číslo dítěte
  • občanský průkaz rodičů, doklad o bydlišti

Zápis do mateřských škol bude v Lovosicích probíhat v měsíci květnu a to ve dnech 15. a 16. května 2018. Bližší informace o zápisech do MŠ budou zveřejněny v květnovém vydání LD.

Red

Red