Budyně nad Ohří – Budyňský poutník se blíží

Již tento víkend se koná Budyňský Poutník 2014

Již po dvacáté se od 1. do 3. srpna na vodním hradě v Budyni nad Ohří koná festival folkové, trampské a country muziky BUDYŇSKÝ POUTNÍK.

Organizátoři tohoto úspěšného festivalu, Nadace historické a kulturní dědictví regionu Budyně nad Ohří, Město Budyně nad Ohří a MPZ Agency Roudnice n.L. pro tento jubilejní ročník připravili vskutku velmi bohatý program

Na nádvoří vodního hradu se začíná již v pátek 1.8. v 18. hodin koncertem kapel Knezaplacení, Burizon a Lokálka a pokračuje se tradičním Country bálem s kapelou Mašinka a tombolou. Zatancovat přijedou dětští tanečníci z T.O. Bílý zajíc a taneční skupina z DNS Čížkovice Lucarino Dance. O občerstvení se postará mnoho stánků s různými pochutinami přímo v areálu hradu. V jeho zadní části si dokonce můžete postavit stan a přespat na místě.

Sobotní přehlídka začne již ve 12 hodin a představí se na ní jen ti, kteří se ve dvacetileté historii festivalu v Budyni již ukázali. Jedná se jen o zvučná jména jako jsou Stráníci, Pavel Dobeš a Tomáš Kotrba, Sem Tam, K.T.O., Wabi Daněk A Miloš Dvořáček, Pacifik, Rangers Band, Petr Kocman A PK Band, Jindra Kejak, Poutníci, Schovanky, Hop Trop, Cop a Taxmeni. Navíc prvních 2.000 návštěvníků sobotního festivalu obdrží dárek.

V neděli od 15 hodin představí kolekci společenských a svatebních šatů Svatební salón Rubín za doprovodu tanečního orchestru BONUS. Celý víkendový program ještě doprovází tradiční Budyňská pouť.

Máte rádi country muziku a nemáte o víkendu nic v plánu? Tak neváhejte a přijeďte do Budyně nad Ohří. Zde se zcela jistě dobře pobavíte.

 

Red

Red