Dětský den bude v Pohádkovém lese

 

20. březen 2013 | Autor: Klára Kolorosová
 z truhly plné brouků vytáhnout kouzelná slůvka a princovi zase zasytit strašlivého draka?
Vezměte své děti na pomoc kouzelným a pohádkovým bytostem v neděli 2. 6. do Pohádkového lesa, ve který se promění park Josefa Hory nad gymnáziem.
Město Roudnice nad Labem, agentura Velká dobrodružství a skautské středisko „Říp“ Roudnice nad Labem pro vás zde připraví les plný strašidel, vodníků, draků a rusalek, u kterých děti budou plnit zcela originální úkoly. Úkoly budou také ve skautském lanovém centru.
Dvoukilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 10 do 17 hodin. Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a stromu splněných přání královský poklad.
Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Vstupné je 50 Kč. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!
Red

Red