H. Beřkovice – Program Beřkovického podzimu 2014

Čas letí jako bláznivý a už se nám opět blíží náš festival BEŘKOVICKÝ PODZIM 2014.

A opět kromě aktivit věnovaných pouze pacientům naší nemocnice (filmy, dětská divadla, muzikoterapie, dramaterapie a další) nabízí i pestrou nabídku večerních akcí.

Ty jsou přístupné i veřejnosti a je na ně nutné si rezervovat místa.

A samozřejmě, kdo dřív zavolá nebo napíše, může si vybrat nejlepší místa.

 

13.10. – JITKA ZELENKOVÁ

Známá česká zpěvačka se svým sametovým hlasem jde dál trpělivě za muzikou, která jí je blízká, za texty, které něco sdělují a v nichž vnímavý člověk najde cosi ze svých vlastních životních pocitů.

Tentokráte se sólovým recitálem, kde ji doprovází František Raba na kontrabas a Lev Rybalkin na klavír.

VSTUPNÉ – 150,-Kč

 

14.10. – FEŠÁCI

Pořad ,,Tam u nebeských bran“ je výběrem nejlepších písní Fešáků a Michala Tučného. Hostem Fešáků bude Michaela Tučná, jediná dcera Michala Tučného.

100 minut plných známých hitů a skvělé zábavy přiláká všechny příznivce tradiční i moderní country.

VSTUPNÉ – 200,-Kč

 

15.10. – SCHODIŠTĚ

Energie, švih, nadhled, hity i novinky. To je současné Schodiště – ex „Nahoru po schodišti, dolů band“. Vepředu svým neopakovatelným stylem přednáší Doktor Krajíček, který jako maják září v pozici frontmana od prvopočátků, celou kapelu ženou kupředu dívčí bicí s dynamitovou úderností; je to radost, je to jízda. Je to Schodiště.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

16.10. – ALEŠ HÁMA & Stigma kreténa

Folk – rockový koncert známého herce a moderátora Aleše Hámy a jeho kapely Stigma kreténa. Koncert je doplněn vtipnými glosy a příběhy z natáčení Aleše Hámy.

VSTUPNÉ – 100,-Kč

 

17.10. – DS ARTUR – MŮŽU K TOBĚ

Po úspěšné hře Dívčí válka, která se v Multicentru odehrála letos v březnu, přijíždí Divadlo Artur do Beřkovic podruhé.

Situační komedie, jejíž děj se odehrává na dvou odlišných místech. V psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru, které slouží jako její čekárna. S humorem a ironií řeší zamotané mezilidské vztahy a civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali. Pomoc zde postupně hledají politik trpící stihomamem, promiskuitní nymfomanka, bývalý vrcholový hokejista, nedávný vítěz reality show, modelka a dealerka kreditních karet. Pomůže pacientům odborník na lidskou duši nebo upovídaná majitelka bistra se školou života?

Ve hře alternují: Michaela Kuklová / Pavlína Mourková, Lukáš Langmajer / Jindřich Kriegel, Vanda Károlyi-Konečná / Kristýna Podzimková / Dominika Býmová, Veronika Nová / Barbora Mottlová / Dominika Býmová, Miroslav Šimůnek / Braňo Polák, Petr Semerád / Aleš Říha, Jaroslav Šmíd / Marcel Rošetzký, Věra Vodičková / Kristýna Janáčková

VSTUPNÉ – 250,-Kč

Red

Red