H.Beřkovice – Program multicentra na Březen

Dovolte mi, abych vás pozval na březnové kulturní aktivity Multicentra PNHoB.

 

6.3.2014 od 19.30 hodin – AMELANCHA

Písničky s nádechem tajemna k zamyšlení i jen tak k poslouchání.

Amelancha je netradiční písničkářka s altovým hlasem a magickou tvorbou, pohybující se na pomezí šansonu a folku. Její písničky mají myšlenku, jsou zajímavé a vždy něco vypovídají. Amelancha skládá texty, hudbu, doprovází se na kytaru a jako multiinstrumentalista s ní vystupuje Petr Suchomel. Přijďte si poslechnout tajemné písničky a vychutnat si jedinečnou atmosféru.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

11.3.2014 od 19.30 hodin – LUCIE REVIVAL

Věrná interpretace předlohy, přesvědčivost, koncertní nasazení – to jsou hlavní atributy unikátního revivalu Lucie. Od května 2011 se objevuje za bicí soupravou Štěpán Smetáček, m.j. dvorní bubeník Wanastowých vjecí.

Díky jednomu z nejlepších českých bubeníků, který se na svém postu střídá s talentovanou Pájou Táboříkovou (obstará i vokální party Lenky Dusilové) a Jakubem Homolou (Vilém Čok, King Size…) si může pražský

revival Lucie dovolit opravdu věrnou interpretaci veškerých hitů někdejší Lucie jako jsou Amerika, Černí andělé, Oheň, Daniela a další. Sbírkou zvadlých růží a Poraněnými anděly pak připomene i související Wanastowi vjecy.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

27.3.2014 od 19.30 hodin – DÍVČÍ VÁLKA

Legendární komedie Františka Ringo Čecha Dívčí válka přichází v novém zpracování, které však ctí genialitu originálu, v novém mladém složení, v nových kostýmech, s novou scénou a hlavně s novou radostí a chutí!

Jiráskovy Staré pověsti české zná každý z nás. Ovšem ne všechno, co Alois Jirásek napsal, a co nás ve škole učili, musí být pravda! Úsměvný pohled do historie starých Čechů z pera Františka Ringo Čecha vyvrací zažité pověry a mýty a přináší nový pohled na notoricky známé události. Představení Dívčí válka v nastudování Divadla Artur.

Hrají: Braňo Polák, Lukáš Langmajer, Mirek Šimůnek, Václav Upír Krejčí, Jindra Kriegel, Pavlína Mourková, Bára Mottlová, Veronika Nová, Kristýna Podzimková, Kateřina Janečková a další

VSTUPNÉ: 250,-Kč

REZERVACE NUTNÁ NA 731 655 577 NEBO multicentrum@pnhberkovice.cz

 

Info též na:

www.centrumberkovice.cz

facebook.com – Multicentrum Horní Beřkovice  

 

VaDa

Red

Red