Karate v Lovosicích

DSC_0264 DSC_0473DSC_0298

Ani v parných letních měsících lovosické středisko karate, SPORT UNION, nezahálí. V první fázi vyjeli mladí karatisté za fyzickou přípravou a také za zábavou do Chřibské. Programem byla třífázová příprava kruhových tréninků, plavecké disciplíny, florbalový turnaj a nácvik sebeobranných technik. Na své si přišly i přednáška profesionální zdravotní sestry Brabcové o první pomoci nebo instruktáž o sportovní masáži fyzioterapeutky p. Novákové. Samozřejmou součástí letního ozdravného soustředění byla i noční stezka odvahy, táborák, diskotéka a maškarní odpoledne. Druhé kolo letní přípravy čeká na měsíc srpen. V tomto období, ve sportovním středisku Spartaku Soběslav, budou svou kondici prověřovat aktivní závodníci očkového týmu a to nejen na atletickém stadionu, ale i na kolech a v posilovně. Oddechem jim budou míčové hry, sauna a masáže.

V Soběslavi tradičně startujeme aktivní přípravu na sezónu a nebude tomu ani jinak v letošním roce. Novinkou je obsazení této skupiny i starším žactvem a dorostenci, které čeká hned v úvodu měsíce září turnaj v Berlíně a Pohár talentované mládeže v Ústí nad Labem. Chceme tak být co nejlépe připraveni“, okomentoval dění v ústeckém Shotokanu šéftrenér Josef Rajchert.

V září, opět na Základní sady pionýrů v Lovosicích otevře SKR SPORT UNION v pondělí a středu novou předškolní přípravku a v úterý a čtvrtek nábor školní mládeže.

Red

Red