krimi zprávy 22.10.2012

chtěl ukrást tržbu – V pátek ve večerních hodinách se při návštěvě litoměřické restaurace snažil 21letý mladík získat nezákonným způsobem peníze ve svůj prospěch. Využil nestřeženého okamžiku a sebral obsluze tržbu z odložené tašky na stole. Při krádeži byl přistižen a na místě zadržen policejní hlídkou. Policejní inspektor mu ve zkráceném přípravném řízení sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže.

 

Bohatý rejstřík
V neděli v odpoledních hodinách odcizila 27letá žena ze Štětí zboží v roudnickém nákupním centru. Zboží se snažila pronést pokladnou bez zaplacení, což se jí nepodařilo. Přivolaní policisté zjistili, že žena nekradla poprvé. V nedávné době byla za obdobný skutek pravomocně odsouzena v Litoměřicích a nejen to, po výslechu byla žena eskortována do hlavního města, kde po ní pražští policisté pátrali pro další majetkovou trestnou činnost.
Pozor na zloděje

V neděli ve večerních hodinách byl okraden 59letý senior ze Štětí. Krátce po 22 hodině k němu v Jiráskově ul. přistoupila neznámá žena s žádostí o zapálení cigarety. Když se muž snažil jejímu požadavku vyhovět, využila situace, hbitě sáhla do kapsy jeho bundy pro peněženku a utekla. V peněžence měl senior uložené doklady, finanční hotovost a platební karty.
Žena byla ve věku asi 30let, štíhlé až hubené postavy, asi 170 cm vysoká, snědé pleti a měla dlouhé černé vlasy. Po neznámé kapsářce pátrají policisté z místního obvodního oddělení. Jakékoliv informace související s případem oznamte na nejbližší policejní služebnu nebo linku 158. Děkujeme.
22. 10. 2012
nprap. Pavla Kofrová

Red

Red