KULTURNÍ STŘEDISKO Štětí PŘIPRAVUJE:

10. únor – sál Kulturního střediska – SPOLEČENSKÉ ODPOLEDNE PRO DŮCHODCE – účinkuje: J. Kačanyi. Začátek ve 14.00, vstup zdarma.

12. únor – sál Kulturního střediska – NEJSTARŠÍ ŘEMESLO – P. Vogel – divadelní komedie o pěti vysloužilých prostitutkách … Účinkuje Rádobydivadlo Klapý, začátek v 19.00, vstupné 50 Kč.

16. únor – kino Štětí – SVÁŤOVO LOUTKOVÉ DIVIDLO – SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ – loutková pohádka pro nejmenší. Začátek v 15.30, vstupné 30 Kč.

16. únor – kino Štětí – HRDINOVÉ – G. Sibleyras – příběh o veteránech z první světové války plný kvalitního a nenuceného humoru. Účinkuje Divadlo v Rytířské – Petr Kostka, Jaroslav Satoranský a Miroslav Vladyka, režie Petr Slavík. Začátek v 19.00, vstupné 250 Kč.

PŘIPRAVUJEME:

11. březen – kino Štětí – PENZION PONORKA – P. Chesnot – francouzská komedie o záletech. Účinkují: Docela velké divadlo – L. Vaculík, L. Révai, L. Lavičková, A. Traganová a další. Začátek v 19.00, vstupné 230 Kč.

12. březen – kino Štětí – EXPEDIČNÍ KAMERA – pásmo outdoorových filmů – začátek v 17.00, vstupné 50 Kč.

25. březen – sál Kulturního střediska – MARYŠA – A. a V. Mrštíkovi – tragický divadelní příběh v podání DS Krupka.  Začátek v 19.00, vstupné 50 Kč.

MĚSTSKÁ KNIHOVNA:       

3. únor – oddělení dospělých – CO DŮM DAL –  výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Štětí.

17. únor – dětské oddělení – Městská knihovna – STAROPRAŽSKÁ ZASTAVENÍ – vyprávění s M. Plačkem o památkách a zajímavostech našeho hlavního města v přízemí knihovny. Začátek v 16.00, vstup zdarma.

NFORMAČNÍ CENTRUM:  3. únor – VÝLOV RYB PŘED VÁNOCEMI – výstava fotografií Jany Podubecké, Václava Vaffa Markvarta a Vojtěcha Lukáše, otevřeno pondělí – pátek od 8.00 do 17.00, sobota od 8.00 do 12.00.

KINO ŠTĚTÍ: 

úterý 11. 2. v 18.00 DARIA (ČR) – „dneska se lidi nezabíjej. Dneska se lidi, co něco vědí, zavíraj do blázince“. Jaromír Nosek, Klára Miklasová, Jiří Schmitzer, Jana Šulcová, Norbert Lichý, Karel Dobrý v novém českém thrilleru.

středa 12. 2. v 10.00 VLASTNÍCI (ČR) – Tereza Voříšková, Vojta Kotek, Kryštof Hádek, Jiří Lábus, Dagmar Havlová, Pavla Tomanová, Stanislav Majer ad. na domovní schůzi, která se zvrhne v „zuřivou bitvu“. Nejvtipnější česká komedie poslední dekády!

                      v 18.00 CESTA ZA ŽIVOU VODOU (Norsko) – volné pokračování fantasy pohádky Cesta za králem trollů, ve které statečného Espena čeká ještě větší dobrodružství, musí najít zázračný pramen. V českém znění.

 čtvrtek 13. 2. v 18.00 JUDY (USA) – životní příběh fenomenální zpěvačky a herečky Judy Garland, úspěch a sláva si ale vybírají vysokou daň. V roli jedné z největších hollywoodských legend všech dob Renée Zellweger. (Nominace Oscar 2020)

 pátek 14. 2. v 17.30 CHLAP NA STŘÍDAČKU (ČR) – je možné, aby si manželka s milenkou rozdělily chlapa? Jiří Langmajer putuje mezi dvěma ženami v očekávané české komedii. Dále hrají: Ivana Chýlková, Lucie Žáčková, Iva Janžurová, Pavel Nový ad.

                   ve 20.00 JUDY (USA) – životní příběh fenomenální zpěvačky a herečky Judy Garland, úspěch a sláva si ale vybírají vysokou daň. V roli jedné z největších hollywoodských legend všech dob Renée Zellweger. (Nominace Oscar 2020)

 sobota 15. 2. v 17.30 BIRDS OF PREY (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (USA) – bejvalka Jokera Harley Quinn vyráží spolu s kámoškama na pořádnou jízdu. Komiksová týmovka patří k nejočekávanějším snímkům letošního roku! V hlavní roli Margot Robbie.

                     ve 20.00 CHLAP NA STŘÍDAČKU (ČR) – je možné, aby si manželka s milenkou rozdělily chlapa? Jiří Langmajer putuje mezi dvěma ženami v očekávané české komedii. Dále hrají: Ivana Chýlková, Lucie Žáčková, Iva Janžurová, Pavel Nový ad.

neděle 16. 2. v 15.30 SVÁŤOVO LOUTKOVÉ DIVIDLO: Sněhurka a sedm trpaslíků – loutková pohádka

                      v 19.00 HRDINOVÉ – Petr Kostka, Jaroslav Satoranský a Miroslav Vladyka v divadelní komedii o třech válečných veteránech v domově důchodců.

Red

Red