kuželkáři z Roudnice své plány plní

Před začátkem MOP 2012/2013 si Roudničtí kuželkáři ze Sokola Rce vytyčili několik cílů.Po polovině soutěže MOP se dá konstatovat, že se jim plnění postupně daří. Až na utkání doma s Loko Ústím , kdy propadli na celé čáře, podávali pěkné výkony, v derby dokonce excelentních 1732!  což je nejlepší výkon družstva celé soutěže.!

Svou vynikající formu z minulé sezony si drží nadále kapitán týmu Zdeněk Šimáček ml. a dobře mu sekunduje letos navrátivší se Michal Bruthans , který má taktéž průměr přes 400.Bohužel se  až tolik nedaří Trčkovi a hlavně Královi, který má určitě na víc..Houdek ,který odehrál jen 1 utkání a střídal odvádí to co se od něho čeká, 1 utkání ještě absolovali Rott ( ten zaostal za očekáváním) a Plicka ( ten zahrál sice dobře, ale bohužel s kuželkami skončil)

Co se ještě podařilo, Z.Šimáček ml. vyhoupl na 1. průběžné místo v MOP jednotlivců !!( cíl byl mít ho do 3. místa) a Bruthans je 3.!a Král se ztrátou 2 kuželek na 12.místě ( plán byl mít 2 hráče v první 10)

V MOP mají již 16 bodů ( o 9 více než v loni po podzimu , a dokonce je to o 1 bod víc než vloni za celou sezonu !!), mají nejlepší průměr sražených kuželek – 1586 !!z celé soutěže. To vše kuželkářům z Roudnice vyneslo průběžné 3. místo v MOP , když ztrácí jen 2 body na prvního !!

Tabulka je ale vyrovnaná a na jaře se čeká spousta těžkých utkání – na Kovu a Unionu Děčín, Loko Ústí, derby s Roudnicí,na Sokole Ústí, tam se bude rozhodovat o celé sezoně.

Šimáček ml. se na podzim dostal 4x do sestavy kola a byl dokonce 2x kuželkářem kola.( v obojím byl na podzim mezi prvními), do sestavy kola se 1 podíval i Král, a Bruthans.Z 11 utkání MOP byl naší jedničkou Šimáček ml. – 6x a M.Král + M.Bruthans – 2x, R.Plicka – 1xZ.Šimáček ml. vede po podzimu bodování G.Prix MOP a na 15.místě je M.Bruthans.

Úspěchem pro  B tým byl i start na letním Podřipském Poháru,kdy Z.Šimáček ml. výkonem 491 obsadil 1.místo a družstvo získlo též zlatou a bronzovou medaili.Ani ostatní se v konkurenci 90 lidí neztratili. Mezi první „30“ byl Šimáček ml. 5x