Lovosice – Obyvatelé si stěžují na provoz Pošty

PROVOZ POŠTY LOVOSICE

Během ledna proběhla na městském úřadě schůzka, kterou  iniciovala starostka města Lenka Lízlová  se zástupcem České pošty. Hlavními důvody byly stížnosti občanů na špatnou kvalitu poskytovaných služeb v lovosické pobočce. „Lidé si stěžují zejména na dlouhé čekací lhůty při odbavování a také na špatnou dostupnost pošty pro osobní vozidla,“ vysvětluje Lenka Lízlová.

 Na jednání bylo ze strany pošty přislíbeno písemné vyjádření k celé situaci. To na radnici dorazilo v pondělí v únoru. „Statistická data vyvolávacího systému pošty Lovosice 1 nepotvrzují překročení povolených časů čekacích lhůt na odbavení zákazníků. I přes tuto skutečnost bude přepracován systém stanovení směn zaměstnanců pošty s cílem maximalizovat počet otevřených přepážek, zejména ve dnech s vysokou návštěvností,“ uvedla ve zprávě Jaroslava Dušková, manažerka obvodu Most, pod který lovosická pošta spadá.

K druhému bodu dodává: „Špatná dostupnost pošty pro automobily je pro nás v současnosti neřešitelnou realitou včetně možnosti pronájmu parkovacích míst v blízkosti pošty. S vaším návrhem uvádět lokalitu Zámecká jako nejbližší možná parkovací místa pro zákazníky pošty souhlasíme“.

„Zda návrh na zlepšení služeb pobočky České pošty bude uspokojiví ukáže blízká budoucnost“  doplnila starostka.

TZ meu Lovosice

Red

Red