Lovosice – Povedené finále GYMLOVO 4U

 

Přátelská a korektní atmosféra, výborné výkony i znalosti finalistů, často netradiční disciplíny a zejména dobrá nálada i humor – to vše byly atributy finálového kola, v pořadí již třetího ročníku, zážitkově-vědomostně-sportovní zábavné s názvem GYMLOVO 4U, které třetím rokem pořádá a pro žáky základních škol z Litoměřicka organizuje lovosické gymnázium.

Letošního finále, které bylo na programu v budově uvedené školy v polovině února, se zúčastnila více než dvacítka tříčlenných týmů ze 7. až 9. tříd. „Finále se myslím povedlo. Potěšil nás zejména projevený zájem i přístup účastníků. Je fajn, že školáci jsou ochotni a schopni někdy udělat pro sebe také něco navíc,“ uvedla k tomu hlavní koordinátorka soutěže Pavla Linková z lovosického gymnázia. Nejširší znalosti, vědomosti i dávku šikovnosti a sportovního umu tentokrát prokázalo družstvo z libochovické základní školy Jana Evangelisty Purkyně, a to ve složení deváťáků: Josef Hajný, Jan Pavlata a Matěj Čapek.

Formát soutěže GYMLOVO 4U se na základních školách ujal, pořadatelé děkují nejen všem finalistům za účast v letošním ročníku a již nyní se těší znovu za rok se školáky z Litoměřicka na viděnou.

Red

Red