Lovosické gymnazistky ve florbale nejlepší

Patřičným herním umem a sportovní vůlí i obětavostí se prezentoval dívčí sportovní tým lovosického gymnázia, který zvítězil v nedávném okresním kole Podkrušnohorského florbalového poháru středních škol, a to v rámci Asociace školních sportovních klubů.

Uvedený turnaj se uskutečnil v lovosické hale Chemik a družstvo uvedené školy dokázalo vyhrát všechna svá utkání. To finálně značilo nejen zisk vítězného poháru a zlatých medailí ale zároveň i zasloužený postup do krajského finále, které je na programu ve druhé polovině ledna v Teplicích. Školu reprezentovaly tyto studentky: Anna Jaškovová, Markéta Filípková (obě 1.A), Barbora Kožíšková, Veronika Šumová, Barbora Biňovcová (všechny Sexta), Denisa Štěpánová, Marie Černá (obě 3.A), Anežka Hadašová, Markéta Rysová, Tereza Cimrmanová (všechny Septima), Pavla Leskotová, Nikola Běželová a Anna Kadlecová (všechny 2.A).

„Jsme za každý takový dílčí úspěch našich studentů samozřejmě rádi. Zkusíme teď ještě některé herní prvky potrénovat, snad se to při teplickém regionálním kole v konkurenci ostatních škol z Ústeckého kraje příznivě projeví,“ komentoval stručně a s úsměvem vítězství v okresním kole vedoucí celku Marek Bušek z uvedeného gymnázia.

Red

Red