Máme poslední volná místa

 

Zápis dětí do Česko – německé mateřské školy svaté Zdislavy v Litoměřicích proběhne 21.3.2016 od 14:30 do 17:30 hodin. Máme poslední volná místa!

Česko – německou mateřskou školu svaté Zdislavy zřídilo Biskupství litoměřické a provozuje ji Diecézní charita Litoměřice. Od jiných mateřských škol se odlišuje hned v několika směrech: zaměřuje se na výchovu podle křesťanské etiky, na rodinnou atmosféru s individuálním přístupem, na výuku němčiny a na péči též o nejmladší děti ve věku od dvou a půl let.

Na to, proč by Vaše děti měly chodit právě do této školky, jsme se zeptali ředitele školy Jaroslava Strižence: „Je spousta důvodů, proč si vybrat naší školku, zkusím zmínit některé z těch, kterými se školka sv. Zdislavy odlišuje od ostatních mateřských škol. Není úplně běžné, že je v mateřské škole učitel, což jsem u nás já. Určitě se tím nechci nějak vyzdvihovat, pro rovnoměrný a zdárný vývoj dítěte je ale velmi důležité, aby se dítě setkalo s oběma výchovnými přístupy. Naše školka má kapacitu 24 dětí, kterou ale chceme naplňovat jen ve výjimečných případech, na jednoho pedagoga pak připadne po většinu dne maximálně 12 dětí, což je oproti běžným mateřským školám polovina. Ostatně přijďte se sami přesvědčit dvacátého prvního března, budeme se na Vás těšit.“
Kontakt: Edith Kroupová, 731 534 100, edith.kroupova@ltm.charita.cz
Česko-německá mateřská škola svaté Zdislavy, Kosmonautů 2022 Litoměřice
Tel.: 733 755 808, 416 531 346
e-mail: skolkazdislava@centrum.cz

Red

Red