Noví lovosičtí gymnazisté se poznávali v přírodě

 
S7Z takřka dvoudenního tradičního seznamovacího pobytu v přírodě se právě vrátila parta několika desítek (cca 70 osob) studentů z třídních týmů nově příchozích prvních ročníků (Prima v osmiletém studiu a 1.A ve čtyřletém) lovosického gymnázia. 
Za pedagogického vedení zkušených učitelů a jejich starších spolužáků z vyšších ročníků si příští školáci okusili některé teambuildingové aktivity při putování Opárenským údolím, při kterých se tentokrát jako „piráti“ vydali po stopách dávno zapomenutého pokladu. Nové školní kolektivy tak postupně stmelovala řada výtvarných, dovednostních i sportovních úkolů, které byly postupně situovány nejen do samotné budovy školy ale především do lokality Českého středohoří. V rámci večerního programu zároveň nechyběla ani řada tematických seznamovacích her, noční stezka odvahy, veselé divadlo, střelba na cíl či ohňové představení. 
„Prvotním smyslem bylo, jako každý rok, zejména vzájemné bližší poznávání nových žáků ještě před jejich samotným nástupem do školy“, uvedl k tomu tělocvikář školy a vedoucí akce Jiří Willner.
Red

Red