“Obchůdek pro zvířátka” v Lovosicích přijímá platby v Bitcoin (BTC)

Nejnovější prodejna chovatelských potřeb v Lovosicích se stala první kamennou prodejnou svého druhu nejen na Litoměřicku, ale i v celém Ústeckém kraji, která od 13. 7. 2020 akceptuje platby pomocí moderní kryptoměny Bitcoin. 

Zákazník, který používá na svém mobilním telefonu peněženku s měnou Bitcoin pouze oznámí platbu Bitcoinem, podobně jako platbu platební kartou. Milé paní pokladní zadají částku v Kč do platebního terminálu a zákazník provede platbu načtením QR kódu na svém zařízení a následným potvrzením platby v měně Bitcoin (BTC). Během vteřin dojde k potvrzení platby, podobně jako u stávajících platebních terminálů. 

Obchůdek pro zvířátka tak pokračuje v naplňování vize moderní prodejny chovatelských potřeb (zverimex), kde vás místo klasického pachu překvapí svěží vůně a brzy po otevření si jej při příchodu splete s uzenářstvím, protože vás přivítá vůně pamlsků pro domácí mazlíčky. Prodejna se zaměřuje na kvalitnější druhy krmiv s vysokým obsahem masa a tzv. BARF. 

Barfování (BARF), aneb krmení syrovým masem, je metodou výživy domácích masožravých zvířat přirozeným způsobem. Pes i kočka se vyvinuli ve volné přírodě a mají stále zuby uzpůsobené pro lovení a sežrání kořisti, tedy i ke zpracování syrového masa. Je ale důležité, aby dostali vše potřebné – tuky, bílkoviny, sacharidy, vitamíny, minerální látky a vlákninu. 

Obchůdek pro zvířátka poskytuje zdarma osobní konzultace ohledně krmení syrovým masem přímo na prodejně. Prodejna také aktuálně nabízí 28 druhů mraženého krmného masa a je tedy z čeho vybírat.

Red

Red