Podřipská hasičská liga – závod v Brozanech

plh 1

V ženské kategorii TOP zvítězily Kikinky s časem 27,29s, které vedou i v celé kategorii. Druhé skončili děvčata z Dřemčic s časem 28,37s a třetí místo si odvezly dívky z Hrobec s časem 29,76s.

V kategorii na jednotný stroj muži zvítězili Hrobce A s časem 26,08s. Tímto družstvo skočilo z celkového třetího místa na první. Druzí skončili chlapi z PS Předonín s časem 27,59s. Tímto spadli na celkové druhé místo, avšak se stejným počtem bodů jako Hrobce A. Třetí místo si vybojovala SDH Černuc s časem 29,59s. Celkově jsou také třetí.

Družstva žen na jednotný stroj skončila následovně. První místo si odvezly dívky z Předonína s časem 31,33s. Obhajují si tak prozatím druhé místo v celkovém pořadí. Druhé místo vybojovaly SDH Hrobce s časem 32,02s. Také obhajují prozatím třetí místo v celkovém pořadí. Třetí místo ze závodu si odvezly SDH Dřemčice s časem 33,12s.

Na další závody se můžeme těšit už tento pátek, 5. 7. se jede závodit do Ctiněvse a hned v sobotu 6. 7. se závody přesouvají do Dřemčic. Oba závody jsou od 10h.

Vystavil: Michaela Levická, SDH Dřemčice

Red

Red