Příprava Roudnici se Štětím vyšla

Deník , zdroj: SK Roudnice nad Labem

13. kolo | Středa 06.02.2013, 18:00 / UMT Roudnice nad Labem /přípravná utkání 2012-2013

SK Roudnice nad Labem- SK Mondi Štětí 5:0  

2:0

Branky: Svátek 2, Müller, Soukup, Brožík.
Rozhodčí: Pixa.

Diváci: 20

SK Roudnice nad Labem: Rohlíček – Chalupa, Petrášek, Soukup, Nádeníček – Müller, Kešner, Mareš, Brandejs – Brožík, Svátek (Macháček, Bíro).

SK Mondi Štětí: Michovský – Slanička, Šmidrkal, Tůma, Ransdorf – Belák, Šimral, Stejskal, Rejman, Hurt – R. Divecký (Tichý, Remenec, Mencl).

Komentář
V přípravném utkání porazili fotbalisté třetiligové Roudnice celek SK Mondi Štětí vysoko 5:0. Vedoucí tým krajského přeboru přitom v prvním poločase nehrál špatně.

„S první půlí jsme mohli být spokojeni. S domácími jsme vydrželi fyzicky a byli jsme díky Stejskalovi i nebezpeční. Poté, co jsme prostřídali, už to takové nebylo. Spíše jsme se soustředili na bránění. Na druhou stranu jsme jen první gól dostali ze hry, ty ostatní padly po standardních situacích. I když na to byli hráči před utkáním upozorňováni, neubránili je,“ poznamenal sportovní manažer Štětí Michal Hamšík, který na lavičce zastoupil nemocného trenéra Lukáše Fišera. Ten naposledy koučoval o víkendu, kdy Štětí porazilo brankami Šmidrkala a Stejskala I. B třídní Libotenice 2:0. „Měli jsme předtím trénink, ale kluci ten zápas zvládli. Škoda, že se stále trápíme v koncovce. Výhra mohla být i vyšší,“ dodal Fišer.
„Kluci k tomu zápasu přistoupili zodpovědně, po celé utkání hráli nadoraz. Měli jsme ještě další tři, čtyři šance, ale i tak jsem spokojený. Především první poločas byl dynamický, běhavý. Štětí mě celkem překvapilo,“ přiznal roudnický trenér Pavel Janeček. Toho, kromě výsledku, potěšila ještě jedna skutečnost. „Konečně jsme hráli ve větším počtu. S blížícím se jarem se hráči konečně uzdravují.“

Roudnice hraje další přípravný duel v neděli od 13 hodin s juniorkou Teplic.

Red

Red