Roudnice – Café Vavřinec zve na návštěvu

V Roudnici je otevřená nová kavárna. Kavárna nese název Café Vavřinec a můžete ji nalézt na náměstí v pravo vedle městského úřadu. Kavárna disponuje krásným interiérem, kde vám příjemná obsluha nabídne pokrmy ze stálé i denní nabídky. Kavárna se specializuje na výrobu produktů z kvalitních a čerstvých surovin a v nabídce má také regionální produkty.

„Kávu může zákazník ochutnat přímo od farmářů ze světových kávových plantáží.  U této kávy je zřejmá plantáž i doba sklizně a to je velice důležité, protože  aby káva neztratila svou chuť nesmí být starší než 10 měsíců. U nás dostanete kávu starou maximálně 4-5 měsíců od sklizně.  Za zmínku také stojí nabízená vína. Preferujeme vína malých regionálních vinařství.“ vysvětluje Michal Cihla / provozovatel Café Vavřinec.

„Samozřejmě jsme mysleli i na nejmenší návštěvníky a připravili pro ně dětský koutek. Rodiče si tak mohou v klidu vychutnat svou kávu, čaj či nějaký z pamlsků nabízených v kavárně. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka poskytující krásný výhled na historické centrum Roudnice a zámek“. Dodává  pan Cihla

 

Red

Red