Roudnice – GEG Podřipsko Vás zve na setkání

 

Učitelé, rádi používají nové technologie ve škole a rádi se setkávají. Po celé republice vznikají pod hlavičkou “Google EDU Group ČR” (GEG ČR) skupiny podobně naladěných učitelů, kteří si vyměňují zkušenosti, učí se navzájem a dělí se o radosti i strasti učitelské profese.

Taková GEG skupina vznikla v roce 2013 i v Roudnici nad Labem. Jmenuje se GEG Podřipsko (www.gegpodripsko.cz) a má za sebou už pět akcí pro učitele z Roudnice a okolí.

Na šestou akci zvou nejen učitele, ale i další zájemce!

Seznámíte se s moderními zařízeními, která využívají Chrome OS.

Co tedy všechno uvidíte?

Chromebook – notebook nové generace. Chromebooky zažívají velké úspěchy, stávají se nejprodávanějšími modely přenosných počítačů, nejen pro svou nízkou cenu.

Chromebox – miniaturní počítač v krabičce. Je malý, ale velmi výkonný a podobně jako Chromebook také levný.

Chromecast – drobné zařízení, které zasunete to HDMI portu televize a z té se stane multimediální centrum, ve kterém zobrazíte libovolnou webovou stránku, třeba včetně videí na YouTube.

Přijďte se podívat v pondělí 23. 3. 2015 v 15:30 do Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s. (nám. Jana z Dražic 169, Roudnice nad Labem). Setkáte se, podíváte si, co letí na poli počítačových technologií, něco se naučíte, posedíte, popovídáte si.

Red

Red