Roudnice – někdo si přivlastnil cizí garáž

Těžil na cizím

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který neoprávněně kácel stromy v lesním porostu u obce Straškov. V období od listopadu 2013 do současné doby pokácel a odvezl více jak 90 kusů vzrostlých stromů převážně akátů. Přesná výše škody je předmětem dalšího šetření. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Okraden při nákupech
V neděli odpoledne byl okraden mladý muž při nákupech v roudnickém nákupním centru v ul. Alej 17. listopadu. Neznámý lapka mu odcizil mobilní telefon, který měl v době nákupu v kapse svého ošacení. Hodnota telefonního přístroje je vyčíslena na 6500 korun. Pro trestný čin krádeže po neznámém pachateli pátrají roudničtí policisté.
Garáž změnila majitele

Nepříjemné překvapení čekalo na majitele jedné garáže v Roudnici nad Labem. Po příchodu k objektu zjistil, že je uzamčen jiným zámkem. Kdosi vyměnil zámek a garáž užíval nejméně po dobu tří měsíců pro svou potřebu. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci a po neznámém pachateli pátrají.

Litoměřice, 20. 3. 2014, nprap. Pavla Kofrová
tisková mluvčí
Preventivně informační skupina Litoměřice
tel.: +420 974 436 208
e-mail: krpulk.kr.pis.lt@pcr.cz

Red

Red