Roudnice – Vyhlášení výsledků Podnikatel roku 2014

10. 03. 2015| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

V pondělí 9.3.2015 byly v obřadní síni Městského úřadu Roudnice nad Labem slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Podnikatel roku 2014.

Město Roudnice nad Labem v uplynulých měsících vyhlásilo další ročník ankety Podnikatel roku. Cílem této akce byla opět především podpora místních živnostníků a nových i stávajících firem poskytujících občanům města kvalitní služby.

V závěru roku 2014 občané nominovali na tři desítky uchazečů o titul „Podnikatel roku“ a do jeho konce měli možnost hlasovat pro své favority. I tento ročník se těšil značnému zájmu veřejnosti. O téměř čtyři tisíce platných hlasů soupeřili roudničtí podnikatelé ve čtyřech kategoriích, přičemž oceněni byli tři nejlépe umístění v každé z nich.

V kategorii nejlepší obchod zvítězilo zahradnictví a květinářství EDEN, nejlepším živnostníkem se stala paní Jaroslava Michalcová se svou cukrárnou Dortletka a s výrazným náskokem v kategorii restaurace uspěl podnik Ztracená.

Službou roku a zároveň absolutním vítězem získavajícím titul „Podnikatel roku 2014“ se stala 1. Cestovní agentura Františka Scherbauma, která tak obhájila vítězství z minulého ročníku ankety.

Nejúspěšnějším podnikatelům byly starostou města Vladimírem Urbanem a vedoucím odboru školství, kultury a sportu Ing. Petrem Kasparem společně s certifikáty a věcnými cenami předány i tradiční samolepky, podle kterých zákazníci bezpečně poznají oceněné provozovny.

Vítězům gratulujeme!

Pro více informací a celkové pořadí navštivte stránky http://www.roudnicenl.cz/podnikatel.

 

Red

Red