Roudnická nemocnice a její služby sociální péče

Pracovnice této služby poznáte již na dálku. Mají výrazné modré haleny, modré bundy a batohy s potisky PNSP a bílé kalhoty. Poznáte je také podle auta rozvážející klientům obědy. Obědy Vám pečovatelky donesou až do bytu. Pro zájemce je úžasnou zprávou, že mohou využívat také dietní stravu!
Pečovatelky navštěvují své klienty na základě jejich potřeb, také o víkendech a svátcích. Můžete si domluvit péči třeba i 3x denně. Nad touto sociální službou bdí sociální pracovnice, se kterými si péči můžete dojednat například ještě při hospitalizaci na lůžkových odděleních nemocnice; postačí oslovit personál.
Péče o klienty je rozmanitá. Pečovatelky Vám pomohou s osobní hygienou, úklidem Vaší domácnosti, dojdou na nákup, na poštu nebo pro recept k Vaší paní doktorce, doprovodí Vás tam, kam potřebujete. Velmi málo lidí ví, že právě pro možnost využívání nejen pečovatelské služby, si mohou lidé podat žádost o příspěvek na péči a příspěvek na mobilitu.

Kancelář Služeb sociální péče je nyní přestěhována do 3. patra polikliniky (naproti ORL). Zde Vám sociální pracovnice Lenka Hajná a Bohdana Kutilová zodpoví vše týkající se pečovatelské služby (kontakty: 416 858 456-7, 606 685 793, 602 424 301).

A na konec skvělá zpráva. Vyzkoušet si tuto pečovatelskou službu můžou klienti ZDARMA! Stačí si jen vybrat JEDEN úkon z Sazebníku úhrad. Například, při volbě úkonu „Dovoz a donáška stravy“, Vám nebude účtován dovoz oběda, zaplatíte pouze porci oběda.

Sazebníky úhrad jsou k dispozici na webových stránkách nemocnice (www.pnsp.cz), v propagačních boxech v prostorách polikliniky a samozřejmě v kanceláři Služeb sociální péče (3. patro).

Red

Red