Roudnicko – Černá kronika

Nevydařený lup
Na Roudnicku se o víkendu pokusil neznámý lapka odcizit dva bicykly ze střešního nosiče jízdních kol na zaparkovaném vozidle. Při nezákonném jednání byl vyrušen majitelem vozidla a z místa utekl s nepořízenou. Poškození vozidla a nosiče kol je vyčísleno na 14 tisíc korun. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu a po pachateli pátrají.
Zábava se prodražila
Oznámení o krádeži fotoaparátu přijali o víkendu policisté ve Štětí. Mladá žena přišla o svůj fotoaparát v jednom z místních nočních podniků. Zatímco se věnovala zábavě, její odložené kabelka zaujala neznámého lapku, který si z ní odnesl fotografický přístroj v hodnotě 14 tisíc korun. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátrají.

Stopa je prozradila

Borg

Dvojice mužů ze Štětí ve věku 45 a 29let navštívila před časem společně jeden místní podnik. Využili neuzamčených vrat, kterými vnikli do objektu a dále vypáčili okno do kanceláří firmy, odkud odnesli výpočetní techniku. Při manipulaci na místě také část věcí poškodili. Oba se podařilo během chvíle vypátrat, neboť kromě nepořádku zanechali na místě činu také stopy, po kterých služební pes Borg policisty spolehlivě zavedl až k překvapené dvojici. Oba se k činu doznali. Škoda přesahuje 6 tisíc korun a je předmětem dalšího šetření. Na sklonku uplynulého týdne obvinili litoměřičtí kriminalisté oba muže z trestného činu krádeže. Mladšího z obviněných může postihnout vyšší trest, neboť byl v uplynulém roce za obdobný čin pravomocně odsouzen.
Borg se nezmýlil.mp3  Borg


 

Přepravky v kurzu
Na soukromý pozemek na Roudnicku vnikl po rozstřižení oplocení neznámý pachatel a odnesl si 182 plastových přepravních obalů na zeleninu. Majitel objektu vyčíslil škodu na 18 tisíc korun. Pro trestný čin krádeže a poškození cizí věci po neznámém pachateli pátrají roudničtí policisté.

Red

Red