Senioři se před Vánocemi bavili v domě kultury

12.12.2012 Aktuality Eva Břeňová

Vánoční atmosféra panovala dnes odpoledne v Domě kultury v Litoměřicích. Téměř pět stovek seniorů přišlo na vánoční posezení, na které je každoročně zve město Litoměřice. I tentokráte hned u vstupu dostali lidé od pracovníků odboru sociálních věcí a zdravotnictví vánočky a na sále pak drobné občerstvení. Opět pro ně byl připraven kulturní program, v němž kromě zpěvu a tance nechybělo ani vystoupení mažoretek z Roudnice nad Labem.


„Jsem rád, že vidím úsměv na vašich tvářích,“ přivítal i letos seniory starosta Ladislav Chlupáč, který všem popřál klidné svátky vánoční, hodně zdraví a na závěr svého vystoupení rozesmál publikum vtipem ze školních lavic. Příjemnou zábavu všem zase přála vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu Renáta Jurková.
Litoměřičany starší 75 let, kteří se ze zdravotních důvodů nemohli zúčastnit odpoledne v domě kultury, navštíví v příštích dnech školáci Základní školy Boženy Němcové a vánoční pozdrav od litoměřické radnice v podobě vánočky jim zanesou až do jejich domovů.

 

 

 

Red

Red