Silvestrovské oslavy na Litoměřicku

Proběhly celkem v poklidu…

V letošním roce obdobně jako v loňském nebyla na Litoměřicku naštěstí oznámena žádná vážnější zranění, která by vznikla při manipulaci se zábavnou pyrotechnikou.

  •  Na Silvestra přijali policisté na telefonní linku 158 oznámení o požáru balíků slámy ve volném prostoru nedaleko obce Hněvice. Škoda je vyčíslena na 2 tisíce korun. Jedná se pravděpodobně o úmyslný čin. Po neznámé osobě, která se dopustila přestupkového jednání nyní policisté pátrají.
  •  Štětským policistům se podařilo objasnit případ kapesní krádeže v jedné z restaurací z nedávné doby. Záznam o sdělení podezření pro trestný čin krádeže si tak na Silvestra převzal 22letý místní muž.
  •  Litoměřičtí policisté přijali oznámení o možném podávání alkoholu mladistvým. Případ prověřují, neboť po silvestrovských oslavách museli být dva mladí lidé po požití většího množství alkoholu hospitalizováni ve zdravotnickém zařízení.
  •  Na Nový rok opět hořelo. Tentokrát v Roudnici nad Labem v ulici Barákova hořel plastový kontejner na odpad. Požár pravděpodobně zapříčinila zatím neznámá osoba při manipulaci s otevřeným ohněm.
  •  Nový rok nezačal dobře pro 49letého muže ze Štětí. Policisté jej vypátrali a doprovodili do výkonu trestu, kam měl na základě soudního příkazu již před několika měsíci nastoupit.
  •  Oznámení o poškození osobního vozidla přijali policisté v obci Terezín. Zda byl vůz poškozen následkem manipulace se silvestrovskou pyrotechnikou, je předmětem dalšího šetření.

Litoměřice, 2. 1. 2015, nprap. Pavla Kofrová
Oddělení tisku a prevence Litoměřice
tel.: +420 974 436 208
+420 724 101 966
e-mail: krpulk.kr.pis.lt@pcr.cz

Red

Red