Štětí – pozvánka na kulturní akce 47. týden

KULTURNÍ STŘEDISKO:   

středa 22. listopad – sál Kulturního střediska – TANEČNÍ KURZY – 7. LEKCE

Kurz tance sólo pro ženy – latinsko-americké tance, začátek v 18.00.

Kurz tance pro dospělé – začátek v 19.00.

Další lekce Tanečních kurzů na sále KS proběhnou ve středu 29. 11.

čtvrtek 23. listopad – kino – MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD – Eric Assous.

Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací. Režie: Jakub Nvota. Hrají: Aleš HámaPetr MotlochTereza KostkováNela Boudová a Michaela Sejnová.

Začátek v  19.00, vstupné 200 Kč.

PŘIPRAVUJEME:

čtvrtek 30. listopad – sál Kulturního střediska – GERIHO ŠUPLÍKY – Gabriela Nogová – pohled do života a snů Geriho Smithe, jeho zákazníků a přátel. Divadelní komedie divadla Pik-Art Úštěk. Začátek ve 20.00, vstupné 50 Kč.

pátek 1. prosinec – Nové náměstí – ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

  9.00 – Farmářské trhy

16.00 – Podřipský žesťový kvintet, Poutníci, Dívčí pěvecký sbor ZUŠ Štětí a Jakub Koch

Vánoční koledy, výstava dětských prací „Mikuláš, přišel s čertem na koláč,“ punč, stánky s dobrotami.

sobota 2. prosinec – sál Kulturního střediska – MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA

účinkují: Necháme to být a Jack Daniel´s Band. Začátek ve 20.00, vstupné 70 Kč

čtvrtek 7. prosinec – kino – JAROSLAV SVĚCENÝ & MILOSLAV KLAUS – VÁNOČNÍ KONCERT PRO DESET STRUN. Začátek v 19.00, vstupné 150 Kč.

MĚSTSKÁ KNIHOVNA:      

  1. listopadoddělení dospělých – VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ ŠTĚTÍ

Výstava výtvarných prací V. Dundové, T. Šachové a A. Piskáčkové.

INFORMAČNÍ CENTRUM:   

  1. listopadPEOPLE – výstava fotografií Kristýny Bednářové (výstava probíhá do konce měsíce, otevřeno pondělí – pátek od 8.00 do 17.00, sobota od 8.00 do 12.00).

KINO ŠTĚTÍ:

úterý 21. 11. v 18.00 VRAŽDA V ORIENT EXPRESU (USA) – luxusní jízda vlakem se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů Agathy Christie. Těšte se na hvězdnou posádku legendárního vlaku: K. Branagh, P. Cruz, W. Dafoe, J. Dench, J. Deep, M. Pfeiffer ad.

středa 22. 11. v 18.00 VRAŽDA V ORIENT EXPRESU (USA) – luxusní jízda vlakem se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů Agathy Christie. Těšte se na hvězdnou posádku legendárního vlaku: K. Branagh, P. Cruz, W. Dafoe, J. Dench, J. Deep, M. Pfeiffer ad.

čtvrtek 23. 11. v 19.00 MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD – inteligentní, důvtipná a vynalézavá divadelní komedie plná nečekaných situací. Účinkují: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová a Michaela Sejnová.

pátek 24. 11. v 17.30 TÁTA JE DOMA 2 (USA) – v pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. Otcovské duo Will Ferrell a Mark Wahlberg tak doplní John Lithgow a Mel Gibson.
ve 20.00 TÁTA JE DOMA 2 (USA) – v pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. Otcovské duo Will Ferrell a Mark Wahlberg tak doplní John Lithgow a Mel Gibson.

sobota 25. 11. v 17.30 PŘÍŠERÁKOVI (Vel. Británie/ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění.
ve 20.00 TÁTA JE DOMA 2 (USA) – v pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. Otcovské duo Will Ferrell a Mark Wahlberg tak doplní John Lithgow a Mel. Gibson.

neděle 26. 11. v 15.30 PŘÍŠERÁKOVI (Vel. Británie/ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění.
        v 17.30 LIGA SPRAVEDLNOSTI (USA) – v jednotě je síla! Tým superhrdinů zachraňuje planetu před útokem katastrofických rozměrů. Režisér Zack Snyder přichází s dalším dobrodružstvím komiksových hrdinů. V českém znění.

Red

Red