Stolní tenis Třebívlice "A"- Roudnice "D" 12-6

Autor: Jiří Sedláček 

redakčně upraveno

V pátek 1.3.  se po dvou odložených zápasech utkali hráči stolního tenisu Roudnice „D“s druhými v tabulce Třebívlice „A“ s konečným výsledkem 12-6.

Těžké, vyrovnané zápasy se smolným koncem pro celek Roudnice. Husarský kousek ze zápasu v Roudnici, kdy Třebívlické zaskočili výhrou ve třech, však nezopakovali. K zápasu odjeli s tím nejlepším co mají k disposici. Do čtyřhry nastoupil po druhé v sezoně Jiří Sedláček s Pavlem Stanislavem, ale taktický tah se nevydařil a po neproměnění asi čtyř mečbolů nakonec padli v pěti setech.

Za soupeře dobře zabojoval Milan Šolar, který získal čtyři body, utkání se vydařilo i Láďovi Šolarovi a jeho tři body asi rozhodli o prohře Roudnických.  Výkonem se Třebívlickým vyrovnal pouze Robert Laube (tři body). Pavel Stanislav dobré dva body. Tomáš Hrádek s Tomem Vyskočilem bohužel oba bez bodu. I když má soupeř svoji kvalitu, chyběla Roudnickým jejich běžná lehkost, ale i takové zápasy se stávají a v sezoně to potká každé mužstvo. Jiří Sedláček věří, že dávku smůly a slabší výkon si již vybrali. Do zbytku sezony, kráčí opět soustředěně a zodpovědně, protože páteční prohra nic neřeší a nic není ztraceno. Další kolo odehrají doma s Terezínem „C“ ve středu 6.3. a v pátek 8.3. se bude dohrávat odložené utkání v Bohušovicích.

 

 

Red

Red