Stoprocentní víkend FK Libochovice

Úžasný týden zažila všechna mužstva fotbalového klubu z Libochovic. Vše odstartovala starší přípravka, která již ve středu dohrávala poslední utkání základní skupiny okresního přeboru. A jako v předešlých čtyřech případech i nyní svého soupeře porazila, tentokráte se svěřenci Jirky Halašty radovali z vítězství 8:3 v Brozanech.

Pátek tradičně patří okresní soutěži starých gard. V ní si velmi dobře vede SG Libochovic, která přehrála Horní Beřkovice 2:0 a vyhřívá se na čele své skupiny.

Také sobota byla vydařená. Nejprve starší žáci přivezli šťastné tři body za výhru 2:1 z Chlumce a dotírají na čelo krajské I.A třídy. Bez ztráty bodu jsou zatím i mladší žáci, kteří pokořili rezervu Litoměřic 7:1 a jsou jen o skóre druzí za Bezděkovem, se kterým se utkají v příštím kole. „A“mužstvo mužů přivítalo v okresním přeboru poslední Terezín, který přijel pouze v deseti lidech a odvezl si debakl 9:0.

V neděli se před domácími fanoušky představili dorostenci hrající krajskou I.A třídu, kteří přivítali druhé mužstvo tabulky, Svádov – Olšinky. Naši hráči prohrávali již 1:3, ale ukázali ohromnou vůli a kvalitu a utkání otočili na 5:3. A aby byl výčet úspěšných výsledků kompletní, „B“mužstvo mužů zvítězilo 2:1 v Bohušovicích a usídlilo se těsně pod vrcholem IV.třídy.

 

VaDa

Red

Red