Své služby nabízí dvacet osm nezávislých a aktivních lidí

Po čtyřech letech se opět blíží komunální volby a také my se budeme snažit získat vaši přízeň. Ke spolupráci jsme přizvali řadu zajímavých osobností a aktivních lidí, kteří jsou ve městě dlouhodobě aktivní. Každý má svůj příběh, své úkoly, své nápady, ale všichni mají společný cíl – aby se v Litoměřicích dobře žilo.

Na naší kandidátce tak najdete velitele Sboru dobrovolných hasičů v Litoměřicích, starostku zastupitelstva mládeže, předsedkyni i místopředsedu Klubu českých turistů Litoměřice, zástupce ředitele ZŠ Masarykova, koordinátorku aktivit Zdravého města Litoměřice a předsedkyni Klubu přátel chlapeckého sboru Páni kluci, manažerku Biskupského pivovaru, bývalou starostku malé obce, řidiče sanitky v rodinné firmě SANILIT a mistra světa v hokejbalu, projektantku a trenérku volejbalu, zástupkyni ředitele Severočeské galerie výtvarného umění, středoškolského učitele, principála Hynkova hravého divadla, majitele těchto médií, členy Okresní hospodářské komory, optometristu v rodinné optice a výborného fotografa, učitele na ZŠ Boženy Němcové a průvodce na lodi Porta Bohemice, učitele angličtiny, pracovníka infocentra, předsedkyni Spolku na ochranu zvířat Litoměřicka, filmovou maskérku a mistrovou na střední škole, IT speciality, konstruktéra užitkových elektromobilů, vrchního číšníka, horského vůdce a pořadatele běžeckých akcí nebo spolumajitele velké firmy z více než osmdesáti zaměstnanci.

Dvacátým osmým statečným je organizátor velkých jarmarků a akcí v Úštěku, provozovatel několika obchodů, galerie nebo historické šatlavy, kterému jsme pomáhali získat 1000 podpisů pro nutnou kandidaturu do Senátu a pomohli jsme mu k posunu dál do týmu hnutí Senátor21, které spolupracuje s místními nestranickými osobnostmi a pomáhá jim v jejich snaze o proniknutí do Senátu.

Jména nezveřejňujeme zcela záměrně. Jsme tým, který je spolu v každodenním reálném nebo alespoň elektronickém kontaktu. Diskutujeme jednání v jednotlivých komisích a výborech, povídáme si o rozvoji města a jeho dalším směřování. Samozřejmě řešíme také velkou politiku a dění na politické scéně. Povídáme si ale také o běžných radostech a problémech každého z nás. Každý měsíc se potkáváme s veřejností na Severočeských pivech, kde se bavíme na konkrétní téma. Na piva zveme politiky i nepolitické odborníky s cílem obsaženým v našem heslu „VŮLE SPOJOVAT“, ale také využít naši „SÍLU POMÁHAT“ dobrým věcem a být „VAŠÍM HLASEM V RADĚ MĚSTA“.

Red

Red