Tuto neděli, 3 března, začínají Ředhošťské trhy

Nevíte co budete dělat v neděli? Poradíme Vám. Zajeďte si do Ředhoště, tam totiž začínají v širokém okolí známé trhy.

Na Ředhošť jsme jezdili jako malí a jezdíme tam i v pokročilém věku. Neexistuje člověk v blízkém i dalekém okolí, který by alespoň jednou v životě tyto trhy nenavštívil. Tradice se vyplatí dodržovat a proto, když nám již březen klepe na dveře, je čas oprášit stánky, umýt dřevěné prodejní budky a vše připravit na ten letošní úplně první trh.

Pozor první březnovou neděli se Tržnice otevírá v 7 hodin ráno a nakupovat můžete až do hodiny polední tedy dvanácté. Zahájení trhů bude ve stylu domácích zabijačkových dobrot a při jejich konzumaci Vám bude k poslechu hrát country skupina Pohodáři. Co nakoupíte? No téměř všechno na co si jen vzpomenete a parkování je hned vedle Tržnice, no co víc si přát. Za nedlouho začne nejkrásnější sezona trhů a to prodej sadeb, stromků , nejrůznějších zvířat, domácí produkty, nejrůznější jídelní speciality,…vše přímo od chovatelů a pěstitelů .

Trhy pokračují každou neděli až do prosince a od dubna do května jsou i sobotní trhy „Zahrada z Ředhoště“. Navíc pro Vás pořadatelé připravují i velmi zajímavé akce, tedy kromě zabíjaček i Velkou koňskou show, která je naplánována na měsíc duben. Pořadatelé připravují i zájezdy na trhy do Ředhoště. Přímo na trzích bude zajištěno parkování autobusů. Ale to však předbíháme, protože teď jsou ty letošní úplně první a ty si přeci nemůžete nechat ujít ….

Jste-li výrobce, či prodejce něčeho zajímavého, neváhejte kontaktovat pořadatele a domluvit se na místě Vašeho prodeje … prostě Trhy jsou tu i pro Vás a to je moc důležité.

Pozor nakupovat i prodávat můžete i přes náš e-shop a bazar. To je letošní novinka a hlavně úplně všechno se o Ředhošťských trzích dozvíte na jejich internetových stránkách.

( http://www.trhyredhost.cz )

Red

Red