Ve čtvrtek otevírají Kaufland v Roudnici

12. únor 2013 | Autor: Klára Kolorosová
Ve čtvrtek 14. února bude v Roudnici otevřena nová prodejna Kaufland. Otevřením prodejny vzniklo téměř 100 pracovních míst.

Roudnický Kaufland je prvním v ČR vybaveným tzv. „integrovaným řešením“ zabezpečujícím potřebu potravinářského chlazení, vytápění a klimatizaci objektu. Systém využívá vzájemných synergií s cílem vysoké úspory provozních energetických nákladů dosahujících až 30 %. Využitím zbytkového tepla potravinářského chlazení a případným spuštěním tepelného čerpadla je tak eliminována potřeba tradičního způsobu vytápění objektu. V letních měsících pak integrovaný systém dále zabezpečuje klimatizaci celého objektu. Použitím přírodního chladiva CO2, jakožto chladicího média mrazicího okruhu, se zlepšuje energetická účinnost celého systému a výrazně snižuje emise skleníkových plynů. Celý systém je tak považován za vysoce efektivní a maximálně šetrný k životnímu prostředí.

 

Otevírací doba nové prodejny je od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00 hodin. Zákazníci mají k dispozici 224 parkovacích míst. Nabídku doplňují obchody s lahůdkami, pekařství, tabák, lékárna a květinářství.

Red

Red