Ve Straškově ukradli auto + další krimi zprávy

Krádež vozidla / Straškov
O víkendu byl v obci Straškov u Roudnice nad Labem odcizen zaparkovaný osobní vůz zn. Fiat Ducato. Automobil zaparkovaný před domem, zmizel zřejmě ve večerních hodinách. Způsobená škoda byla odhadnuta na 400 tisíc korun. Policisté ihned vyhlásili po vozidle celostátní pátrání, rovněž tak pátrají po pachateli krádeže. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Kradl autorádia / Rce

Obvinění z trestných činů krádeže a poškození cizí věci si z rukou policistů převzal v pondělí 41letý muž z Podřipska. V uplynulém týdnu se mu podařilo během jedné noci vniknout v Roudnici nad Labem do čtyř zaparkovaných osobních vozidel. Zajímala ho hlavně autorádia, ale bral i ostatní cenné věci, které ve vozidlech nalezl. Na závěr si osladil život sladkostmi, pro které vnikl za použití násilí do jedné z roudnických jídelen. Celková škoda je vyčíslena na 22 tisíc korun. Dotyčný je trestně stíhán na svobodě.

Bral motorku i kolo / Libochovicko

V období uplynulých čtrnácti dní navštívil chatovou osadu u obce Dubany neznámý pachatel. Do rekreační chaty vnikl po násilném překonání okenice a odcizil motorovou pilu. Dále zavítal do přilehlé kůlny, odkud po vypáčení dveří odvezl moped a horské jízdní kolo. Majitel objektu vyčíslil škodu na 14 tisíc korun. Po neznámém pachateli a odcizených věcech pátrají lovosičtí policisté.

29. 1. 2013
nprap. Pavla Kofrová

Red

Red