Vítězové společné vstupenky do zoo vyrazí k tuleňům. Loňský vítěz se proletěl letadlem

Hned 809 vstupenek se prodalo v rámci projektu s názvem Jeden kraj – tři různé zoo. Návštěvníci tří zoologických zahrad Ústeckého kraje, tedy Podkrušnohorského zooparku Chomutov, Zoo Děčín a Zoo Ústí nad Labem mohli od začátku dubna zakoupit zvýhodněnou vstupenku a navštívit s ní všechny zmíněné zahrady.

Ti návštěvníci, kteří to stihli až do konce letošního října, byli zapojeni do slosování a už na jaře 2018 se dozvíme vítěze. A bude jich hned deset.

„Hlavní výhodou společné vstupenky je její cena. V rámci tohoto projektu vyjde o desítky korun levněji než běžné vstupné. Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit akci, kde se dokázaly domluvit hned tři zoo a připravit zajímavých program nejen pro rodiny s dětmi,“ uvedl radní Ústeckého kraje pro oblast cestovního ruchu Zdeněk Matouš. Vítězové z loňského roku si užili vyhlášení ve výběhu ústeckých slonů, ti letošní se mohou těšit na návštěvu Podkrušnohorský zoopark v Chomutově, kde se podívají k tuleňů kuželozubých. A i na ně určitě čeká nejen krmení těchto zvířat, ale také zajímavé ceny včetně víkendového pobytu na Klínech. Do letošního ročníku se zapojilo hned o 461 osob více než v  loňském roce. V přípravě je už tato zvýhodněná akce na vstupenky i pro příští rok. Znovu odstartuje 1. dubna a ke vstupence ve formě pohlednice obdrží návštěvníci v každé zoo i originální magnetky.


VÍTĚZ LOŇSKÉHO ROČNÍKU. Pětiletý Jáchym Král s tatínkem, kteří si užili společně vítězný vyhlídkový let.


Jáchym Král s tatínkem a pilotem Lukášem Wünschem. 

Red

Red