Wono Sito Sedne chystá novou desku

Kapela s ryze autorskou tvorbou, žánrově těžko zařaditelnou neboť se v písních mísí několik žánrů, složenou z muzikantů, kteří mají za sebou účinkování v různých hudebních – rockových, jazzových i popových tělesech, včetně známých revivalů, např. Abba Revival.
wono-sito-sedna-26-6-2016_7_zmensenyV současné době má tato kapela na kontě několik klipů, které uspěly na různých soutěžích, hodnocených profesionálními hudebníky a uznávanými skladateli. Pro zajímavost se jednalo o soutěže You Tube Fest, Hitparáda Alternativa TV, Ústecký slavík a další.
Úspěchem bylo pozvání k vydání cd – společné rockové kompilace českých, slovenských a dalších zahraničních kapel, pod záštitou slovenské Music & Event Promotion and Production Company – Vision SD Pictures, kam byla zařazena její píseň Nebude to lehký. Deska vyšla v únoru letošního roku. 
 
Wono Sito Sedne vystupuje jak na letních festivalech, tak v unplugged verzích v klubech.
Má za sebou koncerty na několika Vinobraních v Litoměřicích, letos i ve Velkých Žernosekách a Roudnici nad Labem, Zahájení lázeňské sezóny, Tempo Rock, taktéž vystoupení na Casanovských slavnostech, Pivních slavnostech, společný koncert s italskou skupinou Belladonna, Plastic People of the Universe, Prague Conspiracy a dalšími.
 
Protože už toho má kapela za sebou docela dost a v letošním roce slaví 10 let svého působení, chtěla by se zavřít do studia a tuto dekádu završit novou deskou. Jenomže všechno něco stojí a tak rozjela na Startovači kampaň, ve které ji lze svými příspěvky podpořit. Kromě toho, že se tak dá cd předplatit a tím si zaručit, že se k vám dostane, odměnami jsou i různé reklamní předměty, jako například trička, vstupenky na křest nebo dokonce koncert pouze pro vás. Další velká výhoda je, že pokud bude kampaň neúspěšná a cílová částka se nevybere, váš příspěvek dostanete zpět v plné výši, takže vůbec nic neriskujete. Ovšem v tuto variantu kapela vůbec nedoufá!! 🙂
Svůj příspěvek – předplatné, můžete vložit na tomto odkazu
 
Moc Vám děkujeme!
Red

Red