krimi zprávy 3.9.2012

Lovosice Pro čokoládu hřešila; Velemín Pozor na podvodníky; Roudnice Odnesl lžíci

Pro čokoládu hřešila    Pro sladkosti riskovala mladá žena z Prahy pobyt ve vězení. Při krádeži čokolád byla dopadena ve čtvrtek v lovosickém nákupním centru. Policisté následnou kontrolou zjistili, že nekradla poprvé. Za opakované krádeže jí teď hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Pozor na podvodníky!    Na svou důvěřivost doplatila 39letá žena z Velemína. Prostřednictvím inzertního portálu na internetu si začátkem měsíce července objednala mobilní telefon, který zaplatila předem. Nedočkala se telefonu ani navrácení svých peněz. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu a po pachateli pátrají.

Odnesl lžíci    Litoměřičtí policisté vyšetřují případ krádeže železné lžíce z bagru. Krádež byla oznámena na konci minulého týdne. Neznámý pachatel překonal násilím oplocení soukromého pozemku a zmocnil se lžíce od bagru, která se zde nacházela. Škoda je vyčíslena na 20 tisíc korun a po pachateli krádeže policisté pátrají.

Bohatá kořist    O víkendu se vloupal neznámý pachatel v Roudnici nad Labem do zaparkovaného osobního vozidla na parkovišti u domu. Zlodějíček si přišel na své. Po rozbití skleněné výplně okénka uvnitř nalezl finanční hotovost, osobní doklady, doklady k vozidlu a další osobní věci v hodnotě 30 tisíc korun. Případem krádeže se zabývají roudničtí policisté.

3. 9. 2012
nprap. Pavla Kofrová

Red

Red