Dřevosympozium opět ve Štětí

 

Pokud máte chuť navštívit nevšední akci, ve které se snoubí umění a poctivé řemeslo, nenechte si ujít druhý ročník dřevosympozia při Vyšší odborné škole obalové techniky a Střední škole ve Štětí.

V prvním zářijovém týdnu zde můžete shlédnout řadu umělců – dřevosochařů, jejichž díla pak budou zdobit areál školy a vybraná místa ve městě. Po celý týden tak můžete pozorovat vznik uměleckého díla, na jehož počátku byl obyčejný kmen. V případě, že nechcete být jen diváky a sami máte zájem zúčastnit se této zajímavé akce, máte možnost! Stačí zaslat jednoduchou přihlášku se svým curriculem a návrhem zamýšleného díla na adresu VOŠ a SŠ obalové techniky ve Štětí. Postačí tužková skica.

Zářijový termín byl zvolen také z toho důvodu, že škola slaví své třicáté narozeniny. Ve spolupráci s městem Štětí bude připraven bohatý program nejen pro bývalé absolventy, ale i všechny přátele školy a zájemce z řad veřejnosti. Jmenujme např. vernisáž, výstavu absolventských prací studentů, módní přehlídku ve společenském sále a mnoho dalšího.

Bližší informace budou postupně uveřejňovány na stránkách www.odbornaskola.cz. Všichni jsou srdečně zváni!

Red

Red