hudba přinášela radost a pomáhala zasaženým velkou vodou

Dobříň 7.6.2013 U2 revival

Po loňském koncertu kdy v červnu nevyšlo počasí jsme se dlouho rozhodovali zda uděláme i letos koncert
kapely U2 desire revival band. Po dlouhém rozvažování jsme podlehli,poněvadž hudbu irštích U2 milujem a tento
koncert pořádáme proto,abychom něco u nás v Dobříni měli a zároveň tak nějak si udělat  radost z dobré hudby.
Rozhodovali jsme se mezi Roudnicí a Dobříní,ale nakonec doma jsme v Dobříni tak nebylo co řešit. Vystoupení by se samozřejmě neobešlo bez sponzorů, kteří zároveň jsou našimi kamarády, a kterým za to děkujeme.

Koncert U2 247

Letos jsme se poučili z loňských chyb a nepodcenili propagaci,barevné plakáty po Roudnici, tištěná reklama v novinách atd,a ejhle ještě ve čtvrtek rá

no jsme nevěděli jestli budeme hrát, říkali jsme si horší počasí jak loni snad být nemůže a ono jo ,s velkou vodou nikdo nepočítal… Nejprve jsem oťukl některé postižené vodou, jestli není hloupé si dělat radost, když jsou na tom tak jak jsou. Jejich pozitivní reakce mne povzbudila ,takže koncert po této stránce byl ok ,ale zároveň jsme řešili technickou, voda v jímce neklesala,tak jsme nevěděli zda budeme mít včas toalety. Ale vše se stihlo na poslední chvíli, díky človíčkovi který se stará o technický chod vesnice, díky také.

Takže jsme mohli začít navážet konstrukce a techniku, kterou má náš věčně pozitivně naladěný kamarád a začít stavět. Začalo se stavět ve čtvrtek večer a pokračovalo se v pátek ráno, a bouralo se zase v pátek. Přes noc,nám ostrahu zajišťoval kamarád se svým věrným

Koncert U2 193

Rexem. Obávali jsme se jestli vůbec někdo dorazí ,z Roudnice zaznívali zprávy že se nic nekoná kvůli povodním, tak jsme čekali…A návštěvnost předčila naše očekávání.Počítali jsme s maximálně kolem sta fanoušků U2, ale celkově nás tam bylo kolem 150, což je spokojenost. Podle ohlasů se akce vydařila, kapela samozřejmě válela,vždyť to jsou profíci, ale pochvalu zaslouží i dobré plzeňské pivo

a šťavnaté maxiřízky, které připravil naš známý z Vražkova.

Díky panu fotografovi za vyčerpávajíci fotodokumentaci. Atmosféra dobrá, nikdo nedělal nepořádek.

Akorát mne mrzí,že v tom kalupu jsme zapomněli kasičku,kterou mohli návštěvníci prispět na povodně. Nakonec jsme, ale jakousi provizorní vytvořili a i svým troškem do mlýna od laskavých dárců přispěli.

Ještě jednou chci poděkova Pavlovi,Standovi,Romanovi a dalším lidem že nám pomohli s koncertem,bez nich by to nešlo.Tak možná zase za rok

Libochovice 8.6.2013 sbírka zakončená koncertem

 

rockcorok benefice4

již po druhé nezůstali v o.s. ROCKCOROK z Libochovic neteční k událostem, které postihly obyvatele našeho regionu a na rychlo uspořádali povodňovou sbírku zakončenou benefičním koncertem. Výtěžek obou akcí byl určen obyvatelům Českých Kopist. Celý sobotu 8.6 probíhala sbírka všech potřebných věcí a materiálu v suterénu ks U Tří Lip. Na ještě probíhající sbírku navazoval večerní koncert na kterém zahráli muzikanti z kapel NO KOMPLETT, NESTEL POSTEL, PUNK PIRATES, XACRU! a TOM 77. Během koncertu byla výborná atmosféra a všichni přítomní měli stále na mysli důvod proč přišli. Přišli pomáhat a to se jim také povedlo a řádně. Celkem mimo množství materiální pomoci se vybralo přes 29.000 Kč, které již pomáhají v Českých Kopistech. Klobouk dolů pánové a dámy.

 

 

rockcorok benefice3

 

 

 

 

 

 

 

 

rockcorok benefice5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCK FEST ROUDNICE 8.6.2013

Také v Roudnici byla slyšet rocková muzika. které hrála od odpoledne až do času hodně po půlnoci.

rf rcePočasí se vydařilo a všichni zúčastnění si atmosféru festivalu ještě dlouho po jeho skončení pochvalovali.

Na pódiu se vystřídali XACRU!, CHECPOINT, VYNÁLEZ ZKÁZY, LETY MIMO, KRUCYPUSK, COVERS FOR LOVERS, ALTER EGO, ROSIE, HLAHOL, WILD ROSES, DILATED, E!E.

V areálu zámku kde se koncert odehrával měli návštěvníci možnost zúčastnit se také ROUDNICKÉHO KOŠTU. Obě akce nakonec svůj výtěžek také věnovali na dobročinné účely a ten pak putoval na pomoc postiženým povodněmi na Podřipsku.

Poděkování patří všem zúčastněným a pořadatelům za vydařenou akci.

 

 

 

 

 

rf rce

Red

Red