krimi zprávy – ostatní

Ve středu vnikl s nekalými úmysly do areálu čistírny odpadních vod u Lovosic 32letý muž. Odcizil železné rošty v hodnotě 8 tisíc korun, které odvezl do sběrny druhotných surovin. Když svůj lup zpeněžil, byl následně vypátrán a zadržen policisty z místního obvodního oddělení. Ti zjistili, že nekradl poprvé. Za majetkovou trestnou činnost byl v období posledních třech let souzen. Policejní inspektor mu ve zkráceném přípravném řízení sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže.

 Odjela i s vozíkem  Ve čtvrtek navštívila roudnické nákupní centrum neznámá nakupující. Vybrané zboží v hodnotě 2500 korun vyvezla z prodejny v nákupním vozíku prostorem mimo pokladnu. Pro podezření z trestného činu krádeže po neznámé ženě pátrají roudničtí policisté.

Na peněženku zapomněl  Libochovičtí policisté šetří případ krádeže peněženky ze střechy automobilu. Poškozený si ve čtvrtek v dopoledních hodinách odložil peněženku na střechu automobilu zaparkovaného v Libochovicích. Během několika minut se pro ni vrátil, ale neznámý lapka byl rychlejší. Peněženku i s finanční hotovostí 1300 korun si v nestřeženém okamžiku přivlastnil.

Odnesl celou tašku  Čtvrteční dopoledne přišel o své cennosti také nakupující u litoměřického nákupního centra. Věnoval se ukládání zboží do vozidla a ponechal tašku zavěšenou na nákupním vozíku. Toho využil neznámý lapka, který si tašku s peněženkou, finanční hotovostí, doklady a mobilním telefonem v nestřeženém okamžiku přivlastnil. Škoda je vyčíslena na 3500 korun.

Red

Red