Lovosice – Vánoční pohár talentů

Veselá, Konúpková a Krobová vítězkami Vánočního poháru Talentů
DSC_0735Přes sto dětí ve věku od 6 do 14 let se setkalo na tradičním posledním letošním soutěžení, Vánočního poháru talentů v karate, v Ústí nad Labem. SKR Sport Union se tak loučil s letošní sezónou poskytnutím soutěžního prostoru začínajícím závodníkům, kteří by na ostatních soutěžích, mezi zkušenějšími závodníky, neměli šanci dosáhnout na medaile.

Soutěžilo se v obratnostních disciplín ách a bojových sestavách. V osmnácti kategoriích se utkali členové středisek Sport Unionu (Krásné Březno, Dobětice a Lovosice) se členy pozvaných oddílů –  Autoškoda Mladá Boleslav, KABU Praha, SKP Písek, Target Milovice a Glaverbel Teplice.

Lovosické středisko nezahálelo a na stupně vítězů si přišlo celkem pro 14 medailí. Nejvyššího ocenění zlatou medailií se pyšnily Eliška Krobová, která byla nejtechničtější závodnicí kategorie děvčat do 10 let se 6.Kyu, Barbora Veselá mezi děvčaty bez STV do 11 let a N.Konúpková do 13let.

DSC_0710

Stříbrné medaile si odnesli : M.Vlček, A.Beranová, a K.Šoralová.
Do zisku medailí, pro lovosické středisko Shotokan Klubu Rajchert SPORT UNION, přispěli ještě s bronzy A.Seifertová, M.Studnička, N.Nováková, M.Pracna, A.Vaňková, B.Žiezio, L.Hlaváčková a J.Fuka.
Závěrem soutěže byl rozhodčími vyhlášen tradiční Talent turnaje. Mezi děvčaty to byla ústecká Lenka Kolářová a mezi chlapci milovický David Krečmer. Zvláštní cenu ředitele soutěže, obdržel z rukou Josefa Rajcherta, ústecký závodník Marek Bázler.