Požár popelnic v Terezíně ……..

Dopravní nehoda kamionu

17.10. 7:34 Jednotka HZS ÚK ze stanice Úštěk vyjela na žádost Policie ČR na Krajské operační středisko k dopravní nehodě kamionu u obce Lovečkovice. Kamion s nákladem řepky měl převrácený návěs na boku a vytékal z něj hydraulický olej. Hasiči provedli protipožární opatření, zachytili 6 litrů hydraulického oleje do připravené nádoby a uniklý olej zasypali sorbentem. Zraněný řidič byl odvezen do nemocnice.

pozar-kontejneru-ilustracniPožár popelnic v Terezíně

15.10. 3:51 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že v Revoluční ulici v Terezíně hoří plastová popelnice. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Litoměřice. Hořely tři plastové popelnice.  Požár je zničil. Hasiči požár zlikvidovali vysokotlakým vodním proudem v 4:17.

Dopravní nehoda u Vědomic

12.10. 3:57 Jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem vyjela na žádost Zdravotnické záchranné služby k dopravní nehodě osobního auta u obce vědomice. Auto bylo převrácené na střechu v lese. Hasiči vyprostili zraněného řidiče a předali jej Zdravotnické záchranné službě. Poté pomohli naložit vůz na odtah a uklidili místo nehody.

Red

Red