Požár rodinného domku na Peruci, a další….

zdroj: HZS UK

9.9. 15:53

Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoři přízemní rodinný dům v Komenského ulici v obci Peruc, okres Louny. K požáru vyjely jednotky HZS ÚK ze stanice Žatec a Louny a dobrovolné jednotky z Peruce, Černčic, Veltěží, Panenského Týnce a Klobouků. Hořel nový rodinný domek v plném rozsahu. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Hasiči požár lokalizovali v 17:02 a zlikvidovali v 17:15. Škoda byla ředběžně odhadnuta na 3,5n milónu Kč. Příčina požáru se vyšetřuje. Foto: Michal Hrdlička HZS ÚK.

 

6.9. 1:50
Jednotka HZS ÚK ze stanice Lovosice vyjela do Sadů Pionýrů v Lovosicích, kde hořely dva plastové kontejnery. Při příjezdu hasičů byly oba zcela požárem zachváceny. Hasiči pomocí vodního proudu požár lokalizovali v 2:06 a zlikvidovali v 2:09.

7.9. 9:16
Jednotky HZS ÚK ze stanice Lovosice a Litoměřice vyjely k dopravní nehodě na 41 km dálnice D8 ve směru na Prahu. Jednalo se o dopravní nehodu jednoho osobního auta. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Byli odvezeni do nemocnice. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči zabezpečili vozidlo proti úniku pohonných hmot a předali místo události Policii ČR a Správě a údržbě silnic.
Red

Red