Prosba o pomoc

Prosíme všechny o pomoc..

Dne 18.2. byl na vrchu Varhošť u Litoměřic okraden malý štáb dokumentaristů. Ze stříbrné škody Octavia byla ukradena technika v hodnotě 250 tisíc kč.Proslýchá se, že jde nejspíš o pachatele z Děčína, kteří se již několik let živí vykrádáním aut na výletních místech, zejména Varhošť, Kamík a Radobýl!

Kromě velké hmotné škody došlo i k těžko nahraditelné ztrátě audio, video a zvukového materiálu k připravované výstavě pro český pavilon na letošním Biennale v Italských Benátkách.

Prosíme vás všechny o sdílení informací, které by pomohly k nalezení dat nebo techniky.

Krádež proběhla mezi 16:00 a 16:07 na parkovišti u vyhlídky na Varhošti. V 16:44 zapnul pachatel odcizený iPod, který nahlásil přesnou GPS polohu v obci Libouchec mezi Ústím a Děčínem. Dále již nemáme další stopu a policie i přes udání polohy nemá prostředky, kterými by mohla odcizenou techniku zajistit.

Většina kusů techniky je natolik specifická, že je běžně téměř neprodejná. Zloději se ale velmi pravděpodobně pokusí techniku prodat v okolí Ústí nad Labem, Děčína a Teplic. Případnému nálezci bude vyplacena štědrá odměna.

A pokud se náhodou chystáte na Varhošť, Kamík nebo Radobýl, dejte si prosím pozor.

Děkujeme za jakoukoliv pomoc.

hejl.martin@gmail.com
+420 603 806
kolmo.eu

Red

Red