Sladkostem neodolal

Čokoládu musel odevzdat; V balíčku byla maketa; Na Podřipsku shořel posed.

Až tříleté vězení hrozí 24letému muži z Teplicka, který tento týden odcizil v lovosickém nákupním centru zboží. Zlákala ho čokoláda, kterou si chtěl odnést bez placení. Vzal desítku balení čokolád z regálu a ukryl je pod svou bundu. Prostorem pokladem odešel se svou kořistí za více než jeden tisíc korun bez placení. Zanedlouho byl zadržen a policisté následnou kontrolou zjistili, že nekradl poprvé. Za obdobnou činnost byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen a potrestán na Teplicku. Ještě téhož dne si na policejní služebně převzal sdělení podezření pro trestný čin krádeže. Trestní stíhání dotyčného je vedeno na svobodě.

V balíčku byla nefunkční maketa

Na internetového podvodníka narazila pravděpodobně žena z Litoměřicka, která si chtěla objednat mobilní telefon prostřednictvím inzerce na internetových stránkách. Za objednané zboží zaplatila předem a během několika dní obdržela balíček. Místo objednaného přístroje se v zásilce za 8 tisíc korun nacházela nefunkční maketa telefonu. Poškozená vše oznámila policistům, kteří nyní po neznámém pachateli pátrají pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu.

Jak bezpečně nakupovat na internetu – více ZDE.

Požár posedu na Podřipsku

Roudničtí policisté pátrají po neznámém pachateli pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Manipulací s otevřeným ohněm kdosi pravděpodobně způsobil v uplynulých dnech požár mysliveckého posedu na Podřipsku. Škoda shořelé dřevěné „kazatelny“ je vyčíslena na 20 tisíc korun.

Okradena v obchodě

Nepříjemný zážitek roudnickém nákupním centru měla tento týden jedna z nakupujících. Během nakupování zboží jí pravděpodobně v nestřeženém okamžiku odcizil neznámý lapka peněženku. Tuto skutečnost poškozená zjistila až u pokladny, kde chtěla zaplatit a neměla čím. Peněženka s finanční hotovostí, osobními doklady a platební kartou byla pryč. Po pachateli krádeže nyní policisté pátrají.

Red

Red