Roudnice – Fámy kolem nalezené mrtvoly

4.8 2014 byl na linku PČR oznámen nález mrtvoly v domě na rohu Jungmanové a Tř. TGM v Roudnici n/L.

Dle vyjádření tiskové mluvčí  nprap. Pavly Kofrové policie nalezla mrtvého muže staršího věku. Nařízená pitva vyloučila cizí zavinění a také to že muž zemřel v rozmezí 1/2 roku až 1 rok před nálezem. Jeho totožnost je prozatím neznámá.

IMG_20140815_142552

Po Roudnici jdou fámy, že si někdy koncem prázdnin kolemjdoucí procházející kolem tohoto domu, stěžovali na zápach. Na tomto podkladě měla být údajně zavolána Městská policie a ta po kontrole objektu prý nic nenašla. Poté údajně měli pracovníci města objekt uzavřít deskami.

Město Roudnice nemá žádné právo (až na vyjímky) zasahovat do soukromého vlastnictví. Dům má své majitele a není v majetku města, takže jsme nemohli nic otloukat deskami, nechali se slyšet na MĚÚ.

Kontaktovali jsme proto městskou policii v Roudnici a bylo nám potvrzeno, že strážníci do objektu opravdu dojížděli. Nikdo však nehlásil nic co by se týkalo zápachu v této lokaci! Strážníci pouze řešili osoby, které se v tomto domě nepravidelně vyskytovali a neměli tam co dělat.

Především proto majitelé objektu, tento zajistili deskami, jenž znesnadňovali vstup do chátrající budovy. Toto bednění bylo instalováno cca. před 1/2 rokem majiteli objektu.

 

 

Red

Red