Úspěch dorostenců FK Libochovice

dorost_A_-_Pokratice_3

To, že se s mládeží ve Fotbalovém klubu Libochovice pracuje na vysoké úrovni ví skoro každý, kdo se zajímá o regionální fotbal. Již v loňském roce zde vznikla dobrá parta nejen hráčů a funkcionářů, ale i rodičů a fanoušků. Dorostenci hrají již mnoho let pravidelně I.A třídu v Ústeckém kraji. Po příchodu několika kluků ze žákovské kategorie máme celkem 23 hráčů. Ti nejlepší z nich již hrají i za tým dospělých FKL. A proto si v Libochovicích dali pro tuto sezónu smělý, ale reálný cíl, skončit na špici tabulky.

Do soutěže vstoupili několika těžkými zápasy, které tým „nakopli“ k výborným výsledkům. Během celého podzimu si drželi vysoký standart a tak není divu, že přezimují v tabulce na krásném prvním místě bez jediné porážky s šestibodovým náskokem před Brozany a Proboštovem.

Ale aby neusnuli na vavřínech, plánuje realizační tým přes zimní přestávku několik přátelských utkání. V jednání je též možnost soustředění na horách, které závisí především na finančních možnostech rodičů a získání sponzorských darů.

dorost_A_-_tt_2

Do jarních bojů pak Libochovičtí vstoupí s odhodláním udržet první příčku, hrát pěkný fotbal a tím bavit i  fanoušky a přátele fotbalu v Libochovicích.

autor: MaHe

Red

Red