Štětí – pozvánka do kina 48 týden

čtvrtek 23. 11. v 19.00 MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD – inteligentní, důvtipná, vynalézavá divadelní komedie plná nečekaných situací. Učinkují: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová a Michaela Sejnová.

pátek 24. 11. v 17.30 TÁTA JE DOMA 2 (USA) – v pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. Otcovské duo Will Ferrell a Mark Wahlberg tak doplní John Lithgow a Mel Gibson.
ve 20.00 TÁTA JE DOMA 2 (USA) – v pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. Otcovské duo Will Ferrell a Mark Wahlberg tak doplní John Lithgow a Mel Gibson.

sobota 25. 11. v 17.30 PŘÍŠERÁKOVI (Vel. Británie/ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění.
                          ve 20.00 TÁTA JE DOMA 2 (USA) – v pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. Otcovské duo Will Ferrell a Mark Wahlberg tak doplní John Lithgow a Mel Gibson.

neděle 26. 11. v 15.30 PŘÍŠERÁKOVI (Vel. Británie/ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění.
v 17.30 LIGA SPRAVEDLNOSTI (USA) – sám nemůžeš svět zachránit, potřebuješ tým. Režisér Zack Snyder přichází s dalším dobrodružstvím komiksových hrdinů. V českém znění.

úterý 28. 11. v 18.00 HRÁČI SE SMRTÍ (USA) – zastav mi srdce! Studenti medicíny se uměle dostávají do stavu klinické smrti, aby zjistili, zda existuje po smrti život. Ale stále nebezpečnější experiment si na nich vybírá svou daň.

středa 29. 11. v 18.00 HRÁČI SE SMRTÍ (USA) – zastav mi srdce! Studenti medicíny se uměle dostávají do stavu klinické smrti, aby zjistili, zda existuje po smrti život. Ale stále nebezpečnější experiment si na nich vybírá svou daň.

čtvrtek 30. 11. v 18.00 ZAHRADNICTVÍ: Nápadník (ČR) – romantická komedie o cestě do pelíšku a představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí. Třetí závěrečný díl filmové trilogie Jana Hřebejka a Petra Jarchovského.

pátek 1. 12. v 17.30 KVARTETO (ČR) – čtveřice muzikantů hledá štěstí v nové české komedii Miroslava Krobota. V hlavních rolích: B. Poláková, J. Plesl, L. Melník, Z. Julina, L. Krobotová, J. Schmitzer ad.
ve 20.00 METALLICA QUEBEC MAGNETIC (USA) – ještě před beznadějně vyprodaným koncertem v ČR (duben 2018) uvolnila legenda metalu kapela Metallica na jeden večer do českých kin legendární show Quebec Magnetic.

sobota 2. 12. v 17.30 PADDINGTON 2 (Vel. Británie/ Francie) – letos o Vánocích musí oblíbený medvěd s pomocí přátel dopadnout zloděje. Úspěšná rodinná komedie se vrací. V českém znění.
ve 20.00 KVARTETO (ČR) – čtveřice muzikantů hledá štěstí v nové české komedii Miroslava Krobota. V hlavních rolích: B. Poláková, J. Plesl, L Melník, Z. Julina, L. Krobotová, J. Schmitzer ad.

neděle 3. 12. v 15.30 PADDINGTON 2 (Vel. Británie/ Francie) – letos o Vánocích musí oblíbený medvěd s pomocí přátel dopadnout zloděje. Úspěšná rodinná komedie se vrací.
                           v 17.30 KVARTETO (ČR) – čtveřice muzikantů hledá štěstí v nové české komedii Miroslava Krobota. V hlavních rolích: B. Poláková, J. Plesl, L. Melník, Z. Julina, L. Krobotová, J. Schmitzer ad.

Red

Red