Filmové GreeWay studio ZDARMA

Filmaři, youtubeři, profesionálové, studenti i nadšenci – je tu rok 2017 a tak jsem se rozhodl popřát Vám vše nejlepší do něj a hlavně ať se Vám plní sny. A abychom trošku tomu plnění snů pomohli, mám pro Vás jedinečnou nabídku – pronajměte si v lednu naše filmové studio ZCELA ZDARMA. Opravdu! Nekecám! 😉 Ať už pro studentské natáčení, vyzkoušení, tak i pro komerční projekty.

K dispozici je i světelný park cca 20ti světel.
Dobrá, máme pár podmínek, ale to bude snad brnkačka:
1) dejte LIKE a sledovat naší FB stránce GreenWay studio
2) můžete si zdarma vyblokovat pouze 1 den. Každý další je již placený.
3) musíte nám poskytnout alespoň 2min surového záznamu a 1min finálního výsledku (po postprodukci) natočeného v našem studiu. Tyto záznamy nám budou sloužit do našeho showreelu a referencí (náš web, náš FB)
4) náš fotograf může fotit Vaší backstage během natáčení.
5) pokud to je možné u výsledného díla, chceme do titulků 😉
6) studio je zdarma, platíte spotřebu – elektriky (náš elektroměr vám vše ukazuje online na našem intranetu), fólií na světla, prasklé žárovky ve světlech, občerstvení. Stejně tak extra studiové vybavení zajištěné z půjčoven (objednejte přes nás, máme lepší ceny)
Berete? Tak fajn – napište nám do zpráv zde na FB nebo na email produkce@janmedia.cz či 603272440 a rezervujte si termín. Co nejdříve, ať na Vás zbude. Nezapomeňte uvést co u nás plánujete natáčet, jestli se jedná o komerční či hobby / studentské natáčení a jak se jmenuje Vaše
PF2017 😉

více foto zde

 

Red

Red