Fórum zdravého města ukázalo na drogovou problematiku ve Štětí

forum-zdravemesto-11-2013-1forum-zdravemesto-11-2013-2Drogová problematika, vysoká a dlouhodobá míra nezaměstnanosti ve Štětí. Tyto problémy označili diskutující na třetím ročníku Fóra zdravého města Štětí jako nejpalčivější našeho města. Osm desítek diskutujících vybíralo z osmi tématických okruhů šestnáct největších neduhů ve Štětí. Následující anketa rozhodne, který problém by měl podle vás při svém řešení dostat prioritu.
I přes více jak roční práci asistentů prevence kriminality nebo spolupráci s agenturami pro sociální začleňování je stále podle aktivních návštěvníků fóra nejpalčivější problém právě s drogovou problematikou, spojenou se sociálně vyloučenými lokalitami.

Fórum také otevřelo další otázky, které se objeví v anketním lístku. Jednou z nich je koncepce, koordinace zájmových kroužků a činnost sportovních aktivit ve městě.

Občané Štětí nyní mohou na anketním lístku označit co je podle nich samotných ve městě trápí nejvíc. Anketu bude možné vyplnit v následujícím čísle Zpravodaje, nebo prostřednictvím webových stránek města.

forum-zdravemesto-11-2013-3

Red

Red