krimi události z 31.10.2012

Okradl seniorku jedoucí na kole; Brali vše; Zeď ho nezastavila

V úterý krátce po 12. hodině okradl neznámý cyklista ve Štětí v ulici Radouňská seniorku jedoucí na jízdním kole. Starší žena měla v košíku na nosiči uložené zavazadlo s peněženkou, finanční hotovostí a osobními doklady. Při jízdě se k ní zezadu přiblížil neznámý cyklista, který zavazadlo odcizil a odjel s ním neznámo kam. Žádáme případné svědky, kteří mohou poskytnout jakékoliv informace k této události, aby se dostavili na nejbližší služebnu policie nebo volali na linku 158. Děkujeme.
Brali vše 
V rukou policistů skončili tři mladíci z okresu Litoměřice, kteří v květnu tohoto roku opakovaně navštívili rekreační objekty u Žitenic. Násilím vnikli do uzamčené rekreační chaty a přístavků a odcizili čokolády a bonboniéry, ruční nářadí, elektrické nářadí a další věci, které zde nalezli, v hodnotě vyšší jak 16 tisíc korun. Nyní budou čelit podezření z přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

Zeď ho nezastavila
Neobvyklý způsob vloupání zvolil neznámý pachatel, který vnikl do garáže v Terezíně. Vyboural zadní část stěny garáže a tímto otvorem vynosil svou kořist. Přivlastnil si zde uložené vybavení pro camping v hodnotě vyšší jak 50 tisíc korun. Svým jednáním se dopustil trestného činu krádeže vloupáním a poškození cizí věci, za což mu hrozí až pětileté vězení.
31. 10. 2012
nprap. Pavla Kofrová

Red

Red