ohlédnutí za karnevalem v Matýsku

Stejně jako každý rok, i letos se konal v Centru MATÝSEK karneval pro děti. Sešlo se tu celkem 50 rodičů s dětmi. Děti přišly v krásných kostýmech a rodiče s dobrou náladou. Všichni si užili spoustu legrace a zábavy.

Stejně jako každý rok, i letos se konal v Centru MATÝSEK karneval pro děti. Sešlo se tu celkem 50 rodičů s dětmi. Děti přišly v krásných kostýmech a rodiče s dobrou náladou. Všichni si užili spoustu legrace a zábavy.

Centrum Matýsek přichystalo pro děti spoustu písniček, tancování a soutěží. Byla připravená krásná karnevalová výzdoba, a pracovníci centra vítali příchozí také v kostýmech. Po přivítání se všichni malí návštěvníci rychle dali do tance a karnevalových radovánek. V pauzách mezi tancováním si děti užívaly legrácky s klaunem a dostávaly sladké odměny. Jakmile vydechly, mohl taneční rej pokračovat.

 Velký úspěch rovněž slavila mobilní herna Šárky Kalové. Děti s rodiči pobíhali z jedné herny do druhé a vždycky si měli s čím náležitě zabavit. V každé herně byly připravené soutěže a děcka sbírala razítka za splněné úkoly. Odměny samozřejmě nechyběly. Každý si také mohl zahrát o „své pouťové štěstí“. O to větší pak byla radost z řádění. Pro všechny bylo v centru připravené milé pohoštění, a tak byla možnost včas doplnit energii a pokračovat. Bylo hezké sledovat, jak si děti užívají a jsou zcela pohlceni atmosférou. Oči jim svítily radostí, že je maminka nebo tatínek vzali na karneval, a vůbec nikomu se nechtělo domů. Bylo skvělé, že si rodiče uměli najít čas ve svém programu a dopřáli svým ratolestem karnevalové radovánky.

Tyto momenty jsou pro všechny nezapomenutelné a velmi důležité. Touto cestou tedy děkujeme všem rodičům, že doprovodili svá dítka do centra, a děkujeme všem pracovníkům centra, kteří se podíleli na přípravě a na samotném programu. Laťka byla nastavena vysoko, máme se na co těšit v příštím roce.

Klára Strýhalová

Red

Red